První cena pro nový Leader 30

29. 9. 2016

Leader 30 obdržel cenu "Barca Dell'Anno"!

Nové ocenění vzniklo pod záštitou časopisu Vela e Motore s podporou Národního svazu italského námořního průmyslu. Leader 30 získala toto prestižní ocenění v kategorii do 30 stop. Cena byla předána na galavečeru v rámci The Genoa International Boat Show v sobotu 24. září. Tento výsledek vyzdvihuje výbornou spolupráci teamu Jeanneau a designérů z Garroni Design, kteří jsou tvůrci Leaderu 30.

BarcaDellAnno

Nový Leader 30 nese DNA řady Leader. Za protáhlý design vděčí talentu Garroni designérů a Mickael Peters Yacht Designu za sportovní trup. Leader 30 přináší výjimečný výkon a jízdní jistotu podpořenou posledními inovacemi v řadě Leader.

Perfektní výletní loď!

Leader30

Jeho pečlivé uspořádání je navrženo tak, aby vyhovovalo vašim potřebám na krátké plavby. Leader 30 chytře kombinuje přirozené osvětlení, komfort a výkon. Zevnějšek s vůdčím duchem. Dlouhá, souvislá okna v trupu prodlužují čistotu siluety tohoto Leaderu. Velkorysá koupací platforma poskytuje přístup k velkému úložnému prostoru. Dispozice kokpitu je charakteristická pro Leader, s luxusním moderním designem a větším pohodlím pro život na palubě. Nastavitelný opěrák lavice druhého pilota nabízí volbu mezi polohou ve směru jízdy nebo ve směru do salónu. Skutečně inovativní jsou zadní a boční sklopná opěradla umožňující transformovat prostor na velkou opalovací plochu.

Leader30

Interiér je plný přirozeného světla zásluhou podélných oken v trupu, která navíc zajišťují překrásný výhled na moře. Elegantní interiér s vysokým standardem zpracování.

 

© 2019 made by webdesign studio EpaX

logo_Jeanneau

f.a.s yachting, s.r.o. - Ing. Libor Záruba, Wolkerova 1, 160 00 Praha 6, ČR, tel: +420 224 319 691, mobil: +420 602 378 877, zaruba@fasyachting.cz

All Rights reserved. © 2009 Fasyachting